KONST / Litografier / Färglitografi 12487262
nr 1248 7262
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 3/260. Motivet: 35x43
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:55:37
450 kr
600 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö